Филтри -

Возили за одвод на фекалии

Резултати од пребарување: 532 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

532 огласа: Возили за одвод на фекалии

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.800 US$ EUR ≈ 20.690 €
Носивост 25000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 0.4 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 23000 км Сила
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Година 2015 Километража Сила
Романија, Harsova
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
12.600 € PLN 59.000 PLN
Носивост 15000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 16000 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел 16m 3
Година 12/1999 Километража 930000 км Сила
Полска, Domaradzka Kuźnia
Контактирајте го продавачот
7.045 € PLN 33.000 PLN
Носивост 16000 кг Зафатнина 16 м³
Година 2015 Километража 3000 км Сила
Полска, Domaradzka Kuźnia
Контактирајте го продавачот
49.999 € Без ДДВ
Носивост 13000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 13800 л Марка на камион за чистење на септички јами Simon Moss
Година 01/2006 Километража 448000 км Сила
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2013 Километража 104532 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
аукција 94,12 € DKK 700 DKK
Носивост 2500 кг
Година Километража Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Зафатнина 16 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 01/1996 Километража 645791 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Носивост 9560 кг Евро Euro 3 Зафатнина 12.5 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел ROLBA 12500, ADR
Година 01/2005 Километража 429131 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Носивост 8100 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2004 Километража 350000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Носивост 10820 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2000 Километража 325367 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 13370 кг Евро Euro 5 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2008 Километража 528436 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Носивост 16400 кг Евро Euro 3 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел KORP & SON RA SLT 8-SP 10
Година 03/2003 Километража 140736 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Носивост 12010 кг Евро Euro 3 Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел KORP&SON
Година 06/2006 Километража 221712 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
40.480 € GBP 34.750 GBP
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 520991 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 10500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2002 Километража 373146 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
21.490 € GBP 18.450 GBP
Евро Euro 3
Година 2005-05 Километража 986116 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 7.915 € Без ДДВ
Година 1992 Километража Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
250.000 € Без ДДВ
Година 01/2018 Километража 52666 км Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
24.200 € Без ДДВ
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10120 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2008 Километража 113638 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Носивост 4745 кг Евро Euro 4
Година 01/2009 Километража 401503 км Сила
Холандија, 'S-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 01/1986 Километража 309000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Носивост 13540 кг Евро Euro 2
Година 01/1999 Километража 507229 км Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Носивост 6020 кг Зафатнина 11.9 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2009-06-06 Километража 999 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 532 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се