Филтри -

Возила за чистење улици

Резултати од пребарување: 845 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

845 огласа: Возила за чистење улици, машина за чистење улици

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.167 € PLN 28.900 PLN
Година 2010 Километража Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
Контактирајте го продавачот
6.380 € PLN 29.900 PLN
Евро Euro 3 Марка на каросерија Wuko Модел ZM 260
Година 2002 Километража 470000 км Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
126.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Модел MC210 Azura Flex
Година 2020-06-30 Километража 12574 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 6 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Schmidt Модел Street king 660 R/L
Година 2017-02-29 Километража 42200 км Сила
Германија, Prenzlau
возило за чистење улици HAKO Hako Citymaster 1250 4x4 Kehrmaschine / Sweepe возило за чистење улици HAKO Hako Citymaster 1250 4x4 Kehrmaschine / Sweepe
2
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 1 м³ Марка на каросерија hako Модел 1250 Citymaster 4x4 Kommunal
Година 2015-06 Километража 2914 м/ч Сила
Германија, Prenzlau
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија хидраулично
Година 2006 Километража 11081 км Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Полска, 35-105 Rzeszów
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Година 2000 Километража 76941 км Сила
Шпанија, Benavente
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
ново возило за чистење улици IPC Электрокара  IPC TIGER 500S II
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 1.6 м
Година 06/2022 Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
возило за чистење улици GT / 1200B / Autom
1
Контактирајте го продавачот
3.400 € Без ДДВ
Година 1979-11 Километража 1 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
15.450 € Без ДДВ
Година 2012 Километража Сила
Германија, Augustdorf
Контактирајте го продавачот
47.200 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 245888 км Сила
Полска, Sierakowice
аукција 2.409 € SEK 27.000 SEK
Година 1995 Километража 6112 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража 11476 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија AUTOBREN Модел TS7B READY DELIVERY
Година 2023 Километража Сила
Италија, Brendola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 4 м³ Суспензија хидраулично Марка на каросерија AUTOBREN Модел TS4
Година 2022 Километража Сила
Италија, Brendola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 330000 км Сила
Полска, Kocmyrzów
Контактирајте го продавачот
31.600 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 1091575 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
10.500 € GBP 9.233 GBP
Година 2011 Километража Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
2 години на Machineryline
ново возило за чистење улици Tennant  Green Machines™ 414 RS ново возило за чистење улици Tennant  Green Machines™ 414 RS ново возило за чистење улици Tennant  Green Machines™ 414 RS
3
Контактирајте го продавачот
28.670 € UZS 353.000.000 UZS
Зафатнина 0.28 м³ Ширина на опфаќање 1.2 м
Година 05/2021 Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Година 1990 Километража 190000 км Сила
Австрија, Kremsbrücke
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Houtigehage
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 845 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се