Филтри -

Возила со дигалки со корпа Volvo

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

23 огласа: Возила со дигалки со корпа Volvo

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Носивост 1880 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-06-13 Километража 291220 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Носивост 1850 кг Евро Euro 4 Работна висина на подигање 175 м
Година 04/2008 Километража 266877 км Сила
Холандија, Hedel
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Марка на лифт Bronto Skylift Модел S34MDT Работна висина на подигање 34 м
Година 2003 Километража 72777 км Сила
Полска, Tomaszów Lubelski
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Полска, Łososina Dolna
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11730 кг Марка на лифт GSR Модел 229 TJ Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 13 м Работна висина на подигање 22 м
Година 1994 Километража Сила
Полска, Jasło
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Носивост 2725 кг Суспензија пружина/пружина Висина на подигање 13 м
Година 09/1997 Километража 215000 км Сила
Естонија, Otepää vald
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Марка на лифт Danlift Модел WDT155 Висина на подигање 16 м
Година 12/2004 Километража 179246 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
возило со дигалка со корпа Volvo F408 возило со дигалка со корпа Volvo F408 возило со дигалка со корпа Volvo F408
3
Контактирајте го продавачот
5.829 € PLN 25.000 PLN
Носивост 1715 кг Модел simon Висина на подигање 13 м
Година 1984 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Година 1980 Километража 118630 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Евро Euro 1 Модел Carrus. EFI 1000 Vema Type: Vema10
Година 04/1996 Километража 13035 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Модел 280 K
Година Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Висина на подигање 33 м
Година 1983 Километража 519454 км Сила
Финска, Somero
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 500 кг Марка на лифт Bronto Модел 35 EM Висина на подигање 35.05 м Дофат на стрела 29.99 м
Година 2019 Километража 75500 км Сила
Ирска, Ashbourne, Meath
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Модел Asennuspojat LM
Година 1989 Километража Сила
Финска, Munsala
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Марка на лифт Multitel Висина на подигање 47 м Работна висина на подигање 47 м
Година 2007 Километража 200000 км Сила
Романија, Muntenii de Jos
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Марка на лифт WUMAG Висина на подигање 35 м
Година 1998 Километража 229600 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 281600 км Сила
Шведска, Bro
Контактирајте го продавачот
56.800 €
Година 1990 Километража 128000 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2022 Километража Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
57.800 €
Година 1990 Километража 128000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Евро Euro 1 Модел Carrus. EFI 1000 Mast: Vema Type: Vema10
Година 06/1997 Километража 10981 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Модел Nostolift 35 Висина на подигање 35 м
Година 2004 Километража 76506 км Сила
Финска, Mikkeli
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи