Филтри -

Возила со дигалки со корпа STAR

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Возила со дигалки со корпа STAR

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.340 € PLN 69.000 PLN
Година 1982 Километража 2400 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
17.570 € PLN 79.000 PLN
Носивост 300 кг
Година 1982 Километража 2400 км Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
110.300 € Без ДДВ
Модел PMT 180 Висина на подигање 18 м
Година 1997 Километража 1300 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
38.910 € PLN 175.000 PLN
Година 2000 Километража Сила
Полска, Mirzec
Контактирајте го продавачот
36.690 € PLN 165.000 PLN
Година 1987 Километража Сила
Полска, Mirzec
Контактирајте го продавачот
36.660 € PLN 164.900 PLN
Година 1985 Километража Сила
Полска, Mirzec
Контактирајте го продавачот
63.370 € PLN 285.000 PLN
Година 1989 Километража Сила
Полска, Mirzec
Контактирајте го продавачот
58.910 € PLN 265.000 PLN
Година 1986 Километража Сила
Полска, Mirzec
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се