Филтри -

Возила со дигалки со корпа NISSAN

Резултати од пребарување: 200 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

200 огласа: Возила со дигалки со корпа NISSAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
43.110 € PLN 193.900 PLN
Марка на лифт CTE Модел ZED 20,3 Easy Работна висина на подигање 20 м
Година 2018 Километража 27349 км Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
27.990 € PLN 125.900 PLN
Носивост 200 кг Марка на лифт CMC Модел TB200 Работна висина на подигање 20 м
Година 2010 Километража 35290 км Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Евро Euro 3 Марка на лифт GSR Модел E148T Висина на подигање 15 м
Година 06/2007 Километража 82838 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
26.460 € PLN 119.000 PLN
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Multitel Модел 160 ALU DS Висина на подигање 14.1 м Дофат на стрела 10.5 м Работна висина на подигање 16.1 м
Година 2007 Километража 127900 км Сила
Полска, Konarzyny
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 16 м
Година 2011 Километража 78000 км Сила
Португалија, Avelãs De Caminho, Aveiro
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Носивост 120 кг Евро Euro 3 Марка на лифт France Elévateur Модел 101TLE - 10,7 m - 120 kg Работна висина на подигање 10.7 м
Година 2006 Километража 169067 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
33.330 € PLN 149.900 PLN
Носивост 200 кг Марка на лифт Comet Модел 17/2/7 (8,5) HQ Работна висина на подигање 17 м
Година 2017 Километража 31726 км Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 250 кг Марка на лифт Multitel Модел MT 240 Висина на подигање 22 м Дофат на стрела 15.9 м Работна висина на подигање 24 м
Година 2017 Километража 30700 км Сила
Полска, Mikołów
Контактирајте го продавачот
36.890 € PLN 165.900 PLN
Носивост 300 кг Марка на лифт CTE Модел ZED 20.2 HV Дофат на стрела 9.2 м Работна висина на подигање 20 м
Година 2014 Километража 21829 км Сила
Полска, Rzeszow
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 300 кг Евро Euro 5 Марка на лифт Socage Модел DA420 Висина на подигање 20 м
Година 2016 Километража 23334 км Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа NISSAN ново возило со дигалка со корпа NISSAN
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на лифт Ruthmann Модел ECOLINE 180 Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 9 м
Година Километража Сила
Украина, Киев
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar
1
Контактирајте го продавачот
44.000 €
Марка на лифт Socage Модел DA320 Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 9.2 м
Година 2012 Километража 23489 км Сила
Украина, Киев
возило со дигалка со корпа NISSAN возило со дигалка со корпа NISSAN возило со дигалка со корпа NISSAN
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 250 кг Евро Euro 5 Марка на лифт CTE Модел Blift 230 Pro Висина на подигање 22.5 м
Година 2013 Километража 30464 км Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 250 кг Марка на лифт Ruthmann Модел ECOLINE 160 Висина на подигање 14 м Дофат на стрела 9 м Работна висина на подигање 16 м
Година Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
51.100 €
Носивост 200 кг Евро Euro 5 Висина на подигање 23 м
Година 2016 Километража 23253 км Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа NISSAN ForSte 16T ново возило со дигалка со корпа NISSAN ForSte 16T ново возило со дигалка со корпа NISSAN ForSte 16T
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на лифт Socage Модел ForSte 16T Висина на подигање 14 м Дофат на стрела 10 м
Година Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Носивост 200 кг Евро Euro 5 Марка на лифт Oil&Steel Модел 2112 SMART Висина на подигање 21 м
Година 2013 Километража 55313 км Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Носивост 200 кг Евро Euro 4 Марка на лифт Ruthmann Модел TBR200 Висина на подигање 20.1 м
Година 11/2010 Километража 110729 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Носивост 220 кг Евро Euro 4 Марка на лифт Blumenbecker Модел HM25T Висина на подигање 25 м
Година 07/2014 Километража 44038 км Сила
Унгарија, Győr
аукција 6.320 € SEK 73.000 SEK
Марка на лифт Palfinger Модел P 260 B
Година 2009 Километража 44396 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на лифт Multitel Модел NT 400 Висина на подигање 65 м
Година 2018 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 200 кг Марка на лифт Multitel Модел HX195 Работна висина на подигање 19.65 м
Година 2018 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 250 кг Марка на лифт Multitel Модел MX 250 Висина на подигање 30 м Работна висина на подигање 25.3 м
Година 2018 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година Километража 77425 км Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar 20m возило со дигалка со корпа NISSAN Cabstar 20m
2
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.230 €
Висина на подигање 20 м
Година 2004 Километража 20000 км Сила
Белорусија, Минск
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 200 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се