Филтри -

Возила со дигалки со корпа DAF

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

19 огласа: Возила со дигалки со корпа DAF

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
возило со дигалка со корпа DAF IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ, NISSAN возило со дигалка со корпа DAF IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ, NISSAN возило со дигалка со корпа DAF IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ, NISSAN
3
Контактирајте го продавачот
27.000 € Со вклучен ДДВ
Марка на лифт Multitel Модел NIFTYLIFT Дофат на стрела 25 м
Година 2017 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Марка на лифт Nifty-Lift Дофат на стрела 16 м
Година 2014 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
21.800 € Без ДДВ
Носивост 7680 кг Евро Euro 5
Година 11/2011 Километража 574146 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 109000 км Сила
Полска, Jarosław
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Марка на лифт Multitel Модел J2365TA Висина на подигање 66 м
Година 2015-06 Километража 192849 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на лифт Multitel Модел J2365TA Работна висина на подигање 66 м
Година 2015 Километража 192849 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
61.110 € PLN 260.000 PLN
Марка на лифт Hilton Модел 340 T4 Висина на подигање 34 м Дофат на стрела 24 м Работна висина на подигање 34 м
Година 2004 Километража 100454 км Сила
Полска, Konin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3730 кг Суспензија пружина/пружина Марка на лифт Ruthmann Модел INSTALLATION K115
Година 1994 Километража 136187 км Сила
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
114.950 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2024 Километража 396 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3450 кг Евро Euro 3 Работна висина на подигање 12.5 м
Година 09/2005 Километража 365000 км Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 200 кг Марка на лифт Klaas Модел HV56/7,5M Висина на подигање 56 м
Година 2016 Километража 48000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Носивост 5013 кг Евро Euro 4
Година 12/2007 Километража 372855 км Сила
Холандија, Hedel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Висина на подигање 14.5 м Работна висина на подигање 14.5 м
Година 2006-04 Километража 358816 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
166.481 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Марка на лифт Multitel Модел J2365TA Висина на подигање 66 м
Година 2015 Километража 192849 км Сила
Германија, Ober-Mörlen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1994 Километража 266756 км Сила
Холандија, Lemelerveld
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Година 1976 Километража 39 км Сила
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 29399 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Модел Taurus 200-12.5
Година 07/2002 Километража 359221 км Сила
Холандија, Vlissingen
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи