Филтри -

Виљушкари, вилушкари

Резултати од пребарување: 4257 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Виљушкари: 4257 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Година 1998 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 04/2011 Километража 10000 м/ч Сила
Полска, GODZIESZE MAŁE
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.080 €
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.95 м
Година 2004 Километража 6250 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
виљушкар TCM FD30 виљушкар TCM FD30 виљушкар TCM FD30
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 03/2015 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м
Година 2008 Километража 5873 м/ч Сила
Полска, Kęty
Контактирајте го продавачот
аукција 250 € Без ДДВ
Гориво електро
Година 01/2002 Километража Сила
Холандија, Breda
Контактирајте го продавачот
10.760 € SEK 115.000 SEK
Година 2008 Километража Сила
Шведска, Värmland
ATS Sweden AB
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард
Година 2014 Километража 20777 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
17.290 € GBP 14.950 GBP
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2018 Километража 6000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Liverpool
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Носивост 4500 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард
Година 2009 Километража 14000 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.01 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2015 Километража 17273 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
виљушкар YALE GDP25RF
1
Контактирајте го продавачот
5.147 € GBP 4.450 GBP
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м
Година 1996 Километража 8000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Liverpool
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс
Година 2017 Километража 8438 м/ч Сила
Холандија, RAAMSDONKSVEER
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс
Година 2018 Километража 4029 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година 2015 Километража 9333 м/ч Сила
Холандија, RAAMSDONKSVEER
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4257 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се