Филтри -

Вакуум багери од Полска

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Вакуум багери од Полска: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
196.000 € PLN 930.000 PLN
Година 2009 Километража 228240 км Сила
Полска, Niwy 8
Контактирајте го продавачот
178.700 € PLN 848.000 PLN
Зафатнина 11000 м³
Година 2008 Километража 100100 км Сила
Полска, Niwy 8
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
31.200 € Без ДДВ
Модел RSP MTS
Година 2000 Километража 80300 км Сила
Полска, Niwy 8
Контактирајте го продавачот
110.500 € Без ДДВ
Зафатнина 9000 м³
Година 2003 Километража 182500 км Сила
Полска, Niwy 8
Контактирајте го продавачот
111.000 € Без ДДВ
Година 06/2010 Километража 37400 км Сила
Полска, Niwy 8
Контактирајте го продавачот
241.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража 112000 км Сила
Полска, Niwy 8
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Зафатнина 12000 м³
Година 2004 Километража 271000 км Сила
Полска, Niwy 8
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се