Филтри -

Вакуум багери од Холандија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Вакуум багери од Холандија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2370 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2005 Километража 307811 км Сила
Холандија, Renswoude
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2014-10-27 Километража 12922 км Сила
Холандија, Andelst
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 8.185 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2011-08-10 Километража 153100 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
17 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2011-10-18 Километража 236455 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Година 2002-01-01 Километража 324300 км Сила
Холандија, Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2011 Километража 112871 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
48.800 € Без ДДВ
Носивост 11955 кг Евро Euro 4 Зафатнина 16 м³ Модел Envac
Година 2008-01-29 Километража 92711 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се