Филтри -

Вакуум багери од Европа

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Вакуум багери: 25 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 8 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел RSP ESE 6 RD 8000 SUCTION EXCAVATOR
Година 08/2021 Километража 4966 км Сила
Обединето Кралство, Bredbury
вакуум багер Marheine Saugbagger/Suctiondredger вакуум багер Marheine Saugbagger/Suctiondredger
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1985 Километража Сила
Германија, Metten
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција 24.777 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 141000 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2370 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2005 Километража 307811 км Сила
Холандија, Renswoude
Контактирајте го продавачот
47.200 € Без ДДВ
Носивост 9260 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-02-23 Километража 309900 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
196.000 € PLN 930.000 PLN
Година 2009 Километража 228240 км Сила
Полска, Niwy 8
Контактирајте го продавачот
34.800 € Без ДДВ
Носивост 10200 кг
Година Километража 297 м/ч Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
178.700 € PLN 848.000 PLN
Зафатнина 11000 м³
Година 2008 Километража 100100 км Сила
Полска, Niwy 8
Контактирајте го продавачот
31.200 € Без ДДВ
Модел RSP MTS
Година 2000 Километража 80300 км Сила
Полска, Niwy 8
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
110.500 € Без ДДВ
Зафатнина 9000 м³
Година 2003 Километража 182500 км Сила
Полска, Niwy 8
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2014-10-27 Километража 12922 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 8.185 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2011-08-10 Километража 153100 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
17 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
111.000 € Без ДДВ
Година 06/2010 Километража 37400 км Сила
Полска, Niwy 8
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2011-10-18 Километража 236455 км Сила
Холандија, Andelst
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се