Филтри -

Универзални комунални камиони

Резултати од пребарување: 186 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

186 огласа: Универзални комунални камиони

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 70.000 € Со вклучен ДДВ
Работни часови 5100 м/ч
Година 2017 Километража 5100 м/ч Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
35.012 €
Работни часови 330 м/ч
Година 2016 Километража 330 м/ч Сила
Германија, Fürstenstein
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
30.940 € PLN 145.000 PLN
Носивост 5120 кг
Година 1996 Километража 189747 км Сила
Полска, Tuliszków
Контактирајте го продавачот
20.400 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
1 €
Година 2005-03 Километража 60000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Работни часови 442 м/ч
Година 06/2010 Километража 2138 км Сила
Холандија, Haelen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1400 кг Евро Euro 2 Работни часови 4000 м/ч
Година 09/2006 Километража 16000 км Сила
Германија, Plattling
Контактирајте го продавачот
69.590 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 181160 км Сила
Австрија, Rotenturm
Контактирајте го продавачот
аукција 7.800 €
Работни часови 2333 м/ч
Година 2007 Километража 2333 м/ч Сила
Литванија, Mažeikiai
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Носивост 1200 кг Зафатнина 2 м³ Работни часови 5975 м/ч
Година 12/2013 Километража 5975 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2023 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
аукција 2.981 € Со вклучен ДДВ
Работни часови 12099 м/ч
Година 2010 Километража 106810 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
69.590 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 181160 км Сила
Австрија, Rotenturm
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Работни часови 729 м/ч
Година 2010 Километража 729 м/ч Сила
Шпанија, Amposta-Tarragona
Контактирајте го продавачот
16.600 €
Работни часови 3560 м/ч
Година 2008 Километража 3560 м/ч Сила
Германија, De-57462 Olpe
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Работни часови 590 м/ч
Година 2014 Километража 590 м/ч Сила
Германија, De-88367 Hohentengen
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Година 1997 Километража 52856 км Сила
Белгија, ST.VITH
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 89843 км Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Година 2010 Километража 210649 км Сила
Србија, РА
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 1 м³ Работни часови 4297 м/ч
Година 2010-08 Километража 4297 м/ч Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Носивост 2300 кг Евро Euro 6 Зафатнина 1 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015-09 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Зафатнина 0.24 м³ Работни часови 2692 м/ч
Година 2006-06 Километража 2692 м/ч Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Работни часови 1115 м/ч
Година 06/2008 Километража 32186 км Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Работни часови 24938 м/ч
Година 2012 Километража 24938 м/ч Сила
Германија, Grimma
Контактирајте го продавачот
78.319 €
Работни часови 592 м/ч
Година 2017 Километража 592 м/ч Сила
Германија, Manching
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 186 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се