Филтри -

Тренчер Vermeer

Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

60 огласа: Тренчер Vermeer

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
14.790 € PLN 63.000 PLN
Длабочина на копање 1.5 м
Година 1997 Километража 3430 м/ч Сила
Полска, Warsaw
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција 7.779 € SEK 90.000 SEK
Година 2021 Километража 42 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Километража 1436 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 1.3 м
Година 2000 Километража 1000 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража 5676 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 3190 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 0.7 м Длабочина на копање 700 мм
Година 2013 Километража 2 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
38.500 US$ EUR ≈ 36.140 €
Година 2014 Километража 3127 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 7.041 €
Година Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Километража 1295 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.610 €
Длабочина на копање 38 м
Година 2017 Километража 184 м/ч Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.550 €
Година 1998 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
11.150 € SEK 129.000 SEK
Година 2015 Километража 226 м/ч Сила
Шведска, Skåne
ATS Sweden AB
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1991 Километража Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Година 2015 Километража 500 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 105 м/ч Сила
Холандија, Goes
Контактирајте го продавачот
9.507 € SEK 110.000 SEK
Година Километража 250 м/ч Сила
Шведска, Gothenburg
тренчер Vermeer V5750
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
тренчер Vermeer V3550
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
8.685 € PLN 37.000 PLN
Година 2015 Километража Сила
Полска, Milicz, Sułów
тренчер Vermeer T758
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража 11600 м/ч Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 2.4 м
Година 2008 Километража 6060 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 60 огласа
Прикажи
Претплати се