Филтри -

Тренчер Simex

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

20 огласа: Тренчер Simex

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
35.600 € Без ДДВ
Длабочина на копање 600 мм
Година 2024 Километража Сила
Германија, Much
нови тренчер Simex CHD 120B für 1,2m Tiefe/ 150mm Breite нови тренчер Simex CHD 120B für 1,2m Tiefe/ 150mm Breite нови тренчер Simex CHD 120B für 1,2m Tiefe/ 150mm Breite
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Сила
Германија, Much
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Сила
Германија, Much
тренчер Simex RWA500 Demo Gerät!!
1
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Длабочина на копање 530 мм
Година 2022 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража Сила
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
12.750 € Без ДДВ
Година 2018 Километража Сила
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Година 2023 Километража Сила
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Година 2019 Километража Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Година 2015 Километража Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 800 мм
Година 2021 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2024 Километража Сила
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Година 2001 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Година 2024 Километража Сила
Германија, Much
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Година 2002 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Година 2010 Километража Сила
Италија, Rome
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи