Филтри -

Стационарни пумпи за бетон Schwing

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

35 огласа: Стационарни пумпи за бетон Schwing

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
74.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража 5089 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
стационарна пумпа за бетон Schwing WP1250 стационарна пумпа за бетон Schwing WP1250 стационарна пумпа за бетон Schwing WP1250
3
Контактирајте го продавачот
30.850 € GBP 26.000 GBP
Година 2008 Километража 2900 м/ч Сила
Обединето Кралство, Leominster
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
стационарна пумпа за бетон Schwing WP1250 стационарна пумпа за бетон Schwing WP1250 стационарна пумпа за бетон Schwing WP1250
3
Контактирајте го продавачот
26.100 € GBP 22.000 GBP
Година 2005 Километража 3700 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража Сила
Романија, Tarcea
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража 1 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража 1667 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Километража 5400 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 1780 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
88.000 €
Евро Euro 3 Капацитет 80 m3/ч Висина на подигање на бетон 150 м Резервоар за вода 200 л Притисок 160 бар
Година 2018 Километража 800 км Сила
Кина, Changsha
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Година 2008 Километража 1000 м/ч Сила
Шпанија, Vigo
Контактирајте го продавачот
29.990 € Без ДДВ
Година 2009 Километража Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина, 上海
нови стационарна пумпа за бетон Schwing Stetter SP1407 D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Нигерија, Lagos
нови стационарна пумпа за бетон Schwing Stetter Stationary Concrete Pump SP1807 D нови стационарна пумпа за бетон Schwing Stetter Stationary Concrete Pump SP1807 D
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 41 m3/ч Притисок 112 бар
Година Километража Сила
Нигерија, Lagos
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Капацитет 60 m3/ч Висина на подигање на бетон 100 м Оддалеченост на довод 500 м Резервоар за вода 100 л Притисок 100 бар
Година 2008 Километража 2350 м/ч Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
41.800 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 6 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
57.900 € Без ДДВ
Година 2015 Километража 10 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 73 m3/ч
Година 2002 Километража Сила
Холандија, Hoorn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 54 m3/ч Притисок 76 бар
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Hoorn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Притисок 76 бар
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Hoorn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Hoorn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража Сила
Холандија, Hoorn
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи