Филтри -

Стационарни пумпи за бетон Putzmeister

Резултати од пребарување: 89 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

89 огласа: Стационарни пумпи за бетон Putzmeister

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража 600 м/ч Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Капацитет 85 m3/ч Висина на подигање на бетон 200 м Оддалеченост на довод 300 м Притисок 106 бар
Година 0/2009 Километража 526 м/ч Сила
Шпанија, Getafe
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Година 2015 Километража Сила
Шпанија, La Rinconada
стационарна пумпа за бетон Putzmeister стационарна пумпа за бетон Putzmeister
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2007 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 1172 м/ч Сила
Холандија, Hoorn
Контактирајте го продавачот
аукција 549,60 € DKK 4.100 DKK
Година 2019 Километража Сила
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Година 1999 Километража 2998 м/ч Сила
Обединето Кралство
нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister GVH 2/2 130 Shut-off valve Sperrschieber нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister GVH 2/2 130 Shut-off valve Sperrschieber нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister GVH 2/2 130 Shut-off valve Sperrschieber
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Украина, Києво - Святошинський р-н
нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister BSA 1409 D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 97 m3/ч Висина на подигање на бетон 100 м Оддалеченост на довод 500 м Притисок 106 бар
Година 2023 Километража Сила
Украина, Rivne
нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister M 740 D нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister M 740 D
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Капацитет 4 m3/ч Висина на подигање на бетон 40 м Притисок 50 бар
Година 1990 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 1546 м/ч Сила
Холандија, Hoorn
стационарна пумпа за бетон Putzmeister BSA 1005 D стационарна пумпа за бетон Putzmeister BSA 1005 D
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 50 m3/ч
Година 2007 Километража 86 м/ч Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 2.4 m3/ч Висина на подигање на бетон 40 м Оддалеченост на довод 60 м
Година 01/2023 Километража Сила
Полска, Bytonia
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Капацитет 4 m3/ч Висина на подигање на бетон 90 м Оддалеченост на довод 180 м Притисок 7 бар
Година 2017 Километража 2300 м/ч Сила
Полска, Bytonia
нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister P730 TD нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister P730 TD
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 30 m3/ч Висина на подигање на бетон 80 м Оддалеченост на довод 300 м Притисок 55 бар
Година 2023 Километража Сила
Полска, Bytonia
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Капацитет 5 m3/ч Висина на подигање на бетон 180 м Оддалеченост на довод 90 м
Година 2019 Километража 2208 м/ч Сила
Полска, Bytonia
нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister P720 TD нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister P720 TD нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister P720 TD
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет 21 m3/ч Висина на подигање на бетон 80 м Оддалеченост на довод 300 м Притисок 80 бар
Година 2023 Километража Сила
Полска, Bytonia
нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister KOV 1470.... NEW!!!! нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister KOV 1470.... NEW!!!! нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister KOV 1470.... NEW!!!!
3
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Година 2011 Километража Сила
Германија, Schrobenhausen
нови стационарна пумпа за бетон Putzmeister KOV 550 DUO........NEW !!!!
1
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Година 2010 Километража Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
39.750 €
Година 2013 Километража 1400 м/ч Сила
Германија, Belm
Контактирајте го продавачот
35.250 €
Година Километража 583 м/ч Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање на бетон 4 м Оддалеченост на довод 24 м
Година 2009 Километража Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Капацитет 71 m3/ч Висина на подигање на бетон 100 м Оддалеченост на довод 300 м Притисок 106 бар
Година 2011 Километража 482 м/ч Сила
Украина, Одесская обл
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 89 огласа
Прикажи
Претплати се