Филтри -

Секачи за хартија

Резултати од пребарување: 351 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

351 огласа: Секачи за хартија, гилотини за хартија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Работна ширина
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999 Километража Работна ширина
Холандија, Heemstede
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1970 Километража Работна ширина
Холандија, Heemstede
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Работна ширина
Холандија, Heemstede
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Километража Работна ширина
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража Работна ширина
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреквенција на струја 50 Hz Сила 0.3 kW Напон 230 Формат на хартија А3, А4
Година 2011 Километража Работна ширина
Германија, Volkach
секач за хартија Polar D 56 ECO секач за хартија Polar D 56 ECO
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2021 Километража Работна ширина
Германија, Volkach
секач за хартија Polar N 176 PRO AT секач за хартија Polar N 176 PRO AT
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2021 Километража Работна ширина
Германија, Volkach
секач за хартија Polar LW 1200 4 секач за хартија Polar LW 1200 4 секач за хартија Polar LW 1200 4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2018 Километража Работна ширина
Германија, Volkach
секач за хартија Polar LW 1200 4 секач за хартија Polar LW 1200 4 секач за хартија Polar LW 1200 4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Работна ширина
Германија, Volkach
секач за хартија Polar LW 2000-7S секач за хартија Polar LW 2000-7S секач за хартија Polar LW 2000-7S
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2018 Километража Работна ширина
Германија, Volkach
секач за хартија Polar TR 130-4 ER секач за хартија Polar TR 130-4 ER секач за хартија Polar TR 130-4 ER
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2022 Километража Работна ширина
Германија, Volkach
секач за хартија Polar D 56 ECO секач за хартија Polar D 56 ECO секач за хартија Polar D 56 ECO
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2015 Километража Работна ширина 560 мм
Германија, Volkach
секач за хартија Polar TRE RSL 160-7S секач за хартија Polar TRE RSL 160-7S секач за хартија Polar TRE RSL 160-7S
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2011 Километража Работна ширина
Германија, Volkach
секач за хартија Polar TR 130-4 EL секач за хартија Polar TR 130-4 EL секач за хартија Polar TR 130-4 EL
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреквенција на струја 50 Hz Напон 400
Година 2022 Километража Работна ширина
Германија, Volkach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Работна ширина
Германија, Salzgitter-Bad
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Година Километража Работна ширина
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Напон 230
Година Километража Работна ширина 560 мм
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Година Километража Работна ширина
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Година Километража Работна ширина
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Напон 400
Година Километража Работна ширина 920 мм
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Година Километража Работна ширина
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Напон 400
Година 2016 Километража Работна ширина 780 мм
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
15.300 €
Година Километража Работна ширина 1150 мм
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1991 Километража Работна ширина
Германија, Düren
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 351 огласа
Прикажи
Претплати се