Филтри -

Ротатори за вилушкар од Германија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Ротатори за вилушкар од Германија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Нето тежина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Година 2012 Носивост Нето тежина 445 кг
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Година 2006 Носивост Нето тежина
Германија, Friedberg-Derching
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
ротатор за вилушкар STABAU DREHGERÄT ротатор за вилушкар STABAU DREHGERÄT
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Носивост 1 кг Нето тежина
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Година 2014 Носивост 2500 кг Нето тежина 300 кг
Германија, Chemnitz
ротатор за вилушкар STABAU S8-DEI 120-S
1
Контактирајте го продавачот
9.999 € GBP 8.664 GBP
Година 2016 Носивост 12000 кг Нето тежина 1440 кг
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Година 2016 Носивост 2000 кг Нето тежина 270 кг
Германија, Chemnitz
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се