Филтри -

Ротатори за вилушкар STABAU

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Ротатори за вилушкар STABAU: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Нето тежина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Година 2018 Носивост 4500 кг Нето тежина
Полска, Strzałkowo
ротатор за вилушкар STABAU DREHGERÄT ротатор за вилушкар STABAU DREHGERÄT
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Носивост 1 кг Нето тежина
Германија, Stuhr
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
ротатор за вилушкар STABAU S8-DEI 120-S
1
Контактирајте го продавачот
9.999 € GBP 8.664 GBP
Година 2016 Носивост 12000 кг Нето тежина 1440 кг
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
2 години на Machineryline
ротатор за вилушкар STABAU ротатор за вилушкар STABAU ротатор за вилушкар STABAU
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Носивост 4000 кг Нето тежина
Холандија, RAAMSDONKSVEER
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се