Филтри -

Ро-Ро камион влекачи

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Ро-Ро камион влекачи: 25 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Година 2010 Километража Сила 175 кс
Шпанија, Amposta-Tarragona
Ро-Ро камион влекач AUSA CH 150 X4 Ро-Ро камион влекач AUSA CH 150 X4 Ро-Ро камион влекач AUSA CH 150 X4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2001-01-01 Километража Сила 34 кс
Холандија, Drachten
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/1994 Километража 13562 км Сила
Данска, Aabenraa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг
Година 2008 Километража 29199 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
101.900 € GBP 86.750 GBP
Носивост 38000 кг
Година 2015 Километража 4395 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Контактирајте го продавачот
4.550 € Без ДДВ
Година 1994 Километража 4500 км Сила
Германија, Bad Nauheim
Контактирајте го продавачот
6.093 € PLN 28.000 PLN
Година 2004 Километража Сила 480 кс
Полска, Września
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9160 кг Евро Euro 3
Година 2017 Километража 12560 км Сила
Германија, Bakum
Ро-Ро камион влекач KALMAR TT612D Ро-Ро камион влекач KALMAR TT612D
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Италија, Pomigliano D’Arco (Na)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 36000 кг
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 36000 кг
Година 2021 Километража Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Километража Сила
Данска, Odder
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг
Година 2003 Километража 18361 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Ро-Ро камион влекач KALMAR TT 616 i
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 32000 кг
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство, Lancs
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 32000 кг
Година 2004 Километража 12100 м/ч Сила
Данска, Odder
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се