Филтри -

Противпожарни возила

Резултати од пребарување: 647 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

647 огласа: Противпожарни возила, противпожарен камион

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Година 1999 Километража 68000 км Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Година 1993-12 Километража 23200 км Сила
Германија, Bovenden
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Седишта 9
Година 1981-11 Километража 38500 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Ziegler Модел TLF 16/25 with Pump and 2.500 Liter Water Tank Седишта 9
Година 04/1982 Километража 39354 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
26.550 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Модел FLOBY 3000 Liters Foam and Water with Winch Седишта 6
Година 04/1987 Километража 51626 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
329.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019-06 Километража 1 км Сила
Германија, Buchen
Контактирајте го продавачот
329.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2019-06 Километража 1 км Сила
Германија, Buchen
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски Седишта 6
Година 2004-12 Километража 70000 км Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Седишта 6
Година 2002 Километража 48000 км Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2002 Километража 20000 км Сила
Хрватска, Sveti Ivan Zelina
Контактирајте го продавачот
18.400 € Без ДДВ
Марка на каросерија Metz Модел DLK 23-12 Седишта 3
Година 1980 Километража 160000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Седишта 5
Година 2006 Километража 180000 км Сила
Норвешка, Jessheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Модел M.210 Седишта 4
Година 01/1999 Километража 56995 км Сила
Португалија, AROUCA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 5
Година 02/1994 Километража 39591 км Сила
Португалија, AROUCA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седишта 2
Година 02/2001 Километража 881522 км Сила
Португалија, AROUCA
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1998-04 Километража 54009 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Седишта 9
Година 1992-05 Километража 20000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 155000 км Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Модел 220DCI Седишта 6
Година 01/2003 Километража 33121 км Сила
Португалија, AROUCA
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Година 01/1958 Километража 1 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Модел M.210 Седишта 5
Година 01/1995 Километража 24056 км Сила
Португалија, AROUCA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Модел 85.150 Седишта 5
Година 01/1993 Километража 625858 км Сила
Португалија, AROUCA
Контактирајте го продавачот
40.950 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 50565 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
62.000 US$ EUR ≈ 57.060 €
Евро Euro 3 Седишта 6
Година 2023 Километража Сила
Јужна Африка, Durban
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Седишта 6
Година 1997-02 Километража 17635 км Сила
Германија, Bovenden
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 647 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се