Зглобен дампер VOLVO Volvo-A-40-D

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/22
PDF
48.000 €
Нето цена
58.080 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка VOLVO
Модел Volvo-A-40-D
Тип зглобен дампер
Година на производство 2005
Работни часови 19689 м/ч
Локација Шпанија CIEMPOZUELOS
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID BY27400
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
зглобен дампер VOLVO Volvo-A-40-D VOLVO Volvo-A-40-D цена на барање Зглобен дампер 2003 17511 м/ч Шпанија, CIEMPOZUELOS
зглобен дампер VOLVO A25D VOLVO A25D 52.500 € Зглобен дампер 2005 67793 км Холандија, Holten
зглобен дампер VOLVO A40 VOLVO A40 45.000 € Зглобен дампер 1999 19292 м/ч Шпанија, BENAVENTE -Zamora
зглобен дампер VOLVO A25D VOLVO A25D 52.500 € Зглобен дампер 2005 17795 м/ч Холандија, Holten
зглобен дампер KOMATSU HM350 KOMATSU HM350 52.000 € Зглобен дампер 2004 34159 км Шпанија, Alborea (Albacete)
зглобен дампер VOLVO A25D VOLVO A25D 44.500 € Зглобен дампер 2004 25099 м/ч Хрватска, Sesvete