Огласот Зглобен дампер CATERPILLAR 725C2 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
зглобен дампер CATERPILLAR 730 CATERPILLAR 730 270.000 € Зглобен дампер 2019 3494 м/ч Франција, Nearly
зглобен дампер CATERPILLAR 745 CATERPILLAR 745 374.000 € Зглобен дампер 2019 3898 м/ч Франција, Nearly
зглобен дампер CATERPILLAR 730C2 CATERPILLAR 730C2 цена на барање Зглобен дампер 2018 3159 м/ч Франција, Moissy
зглобен дампер CATERPILLAR 745C CATERPILLAR 745C 290.000 € Зглобен дампер 2016 4909 м/ч Франција, Lyon
зглобен дампер CATERPILLAR 745C CATERPILLAR 745C цена на барање Зглобен дампер 2017 7854 м/ч Франција, Nancy
зглобен дампер CATERPILLAR 725C2
Продадено
1/2
260.000 €
Марка CATERPILLAR
Модел 725C2
Тип зглобен дампер
Година на производство 2019
Работни часови 1131 м/ч
Локација Франција Lyon
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 2T301037
Состојба
Состојба половни
Свяжитесь с нашим русскоговорящим представителем: +33631744252 Сергей