Огласот Зглобен дампер BELL B 30 E е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
зглобен дампер BELL B30E 6x6 BELL B30E 6x6 219.000 € Зглобен дампер 2017 3180 м/ч Франција, Neuville-Saint-Amand
зглобен дампер BELL B30E BELL B30E 169.900 € Зглобен дампер 2017 5700 м/ч Германија, Dillingen / Saar
зглобен дампер BELL B40D BELL B40D 245.000 € Зглобен дампер 11/2016 35087 км Германија, Lübeck
зглобен дампер BELL B50D BELL B50D 239.000 € Зглобен дампер 12/2016 6017 м/ч Германија, Lübeck
зглобен дампер BELL B 40D BELL B 40D 193.500 € Зглобен дампер 12/2015 8517 м/ч Германија, Lübeck
зглобен дампер BELL B 30 E
Продадено
1/11
197.300 €
2.000.000 NOK
Марка BELL
Модел B 30 E
Тип зглобен дампер
Година на производство 2018
Работни часови 3100 м/ч
Нето тежина 20500 кг
Локација Норвешка Larvik
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот 235879325
Дополнителна опрема
Централно подмачкување
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Норвешки
Understell: Leddet
Varme i kasse
høy baklem
Samsvarserklæring