Зъбно колело на разпределителен вал LIEBHERR Gear Wheel (10122392) за багер

PDF
зъбно колело на разпределителен вал LIEBHERR Gear Wheel (10122392) за багер
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип зъбно колело на разпределителен вал
Број на дел 8000808
Каталошки број на оригиналот 10122392
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000808
Опис
Марка на мотор Liebherr
Модел на мотор D934
Мотор
Марка Liebherr D934
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи