Запченик Komatsu PC240LC-7K за багер

PDF
запченик Komatsu PC240LC-7K за багер
запченик Komatsu PC240LC-7K за багер
запченик Komatsu PC240LC-7K за багер слика 2
запченик Komatsu PC240LC-7K за багер слика 3
запченик Komatsu PC240LC-7K за багер слика 4
запченик Komatsu PC240LC-7K за багер слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  запченик
Локација:  Холандија Wouw
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  777003191-1
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи