Запченик Hitachi ZX350LCN-3 за багер

PDF
запченик Hitachi ZX350LCN-3 за багер
запченик Hitachi ZX350LCN-3 за багер
запченик Hitachi ZX350LCN-3 за багер слика 2
запченик Hitachi ZX350LCN-3 за багер слика 3
запченик Hitachi ZX350LCN-3 за багер слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
1/4
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  запченик
Локација:  Холандија Wouw
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  777008665-1
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи