Нови заб за корпи New adapters (11417089) за натоварувач со тркала VOLVO L60H L110H L120H

PDF
нови заб за корпи New adapters (11417089) за натоварувач со тркала VOLVO L60H L110H L120H
1/1
PDF
10 €
Контактирајте го продавачот
Тип заб за корпи
Број на дел 11417089
Локација Италија Anzola Emilia (BO)
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID XR20418
Состојба
Состојба нов
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи