Заб за корпи CATERPILLAR за багер

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/13
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип заб за корпи
Година на производство 2015
Локација Шведска Rackstad Bil & Delar Ab
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот KS1U3302RG
Состојба
Состојба половни
Техничкиот преглед важи до 2021-06
Дополнителни информации
Англиски
Brand : Skoptänder
Model : Cat
Year of manufacture : 2015
VAT : 25
Latest inspection : 2021-06-10
General grade (1 min - 5 max) : 5
Manufacturing / Serial number : KS1U3302RG
Skoptänder med gjutnummer KS1U3202RG samt KS616602RC
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи