Вртлив прстен LIEBHERR (90005811) за багер LIEBHERR A904C Li/R904C

PDF
вртлив прстен LIEBHERR (90005811) за багер LIEBHERR A904C Li/R904C
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип вртлив прстен
Број на дел 1012830
Каталошки број на оригиналот 90005811
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 1012830
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!