Нови вртлив прстен (2313545, 2310345) за автодигалка GROVE GMK 2035

PDF
нови вртлив прстен (2313545, 2310345) за автодигалка GROVE  GMK 2035
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип вртлив прстен
Број на дел 2313545, 2310345
Каталошки број на оригиналот 2313545, 2310345
Локација Германија
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID MW23720
Состојба
Состојба нов
Дополнителни информации
Англиски
Slewing ring / slew bearing for crane Grove GMK 2035.
Reference Grove: 2313545, 2310345.
Country of origin: European Union

Other Models available on request.
We deliver worldwide with land, air and sea freight.
Please give your address on request (city and nearby airport or seaport).
Then we can calculate the freight.

We have Axle Rod End (Ball Joint) for mobil cranes Liebherr, Grove/Krupp, Demag, Faun.
If you are interested, we will be pleased to send you an offer.

Subject to errors and prior sale.
Manufacturer names are used for reference purposes only.
Slewing ring / bearing / slew ring / swing circle / turntable
Прикажи цел коментар
Опорно поворотный круг, ОПУ для автокрана Grove GMK 2035.
Каталожный номер: 2313545, 2310345.

Организуем доставку ОПУ в страну заказчика.

Также имеем большой выбор наконечников тяг / шаровых шарниров для кранов:
Liebherr, Grove, Krupp, Terex-Demag, Faun.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!