Возило за одвод на фекалии

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/9
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип возило за одвод на фекалии
Локација Италија San Marzano di San Giuseppe
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID ET27313
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Италијански
AUTOSPURGO VOLVO MORO. VEICOLO IN PERFETTE CONDIZIONI. COME NUOVO. SPURGHI COMBINATE
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
возило за одвод на фекалии IVECO IVECO цена на барање Возило за одвод на фекалии Италија, San Marzano di San Giuseppe
возило за одвод на фекалии IVECO IVECO цена на барање Возило за одвод на фекалии 1996 Италија, San Marzano di San Giuseppe
возило за одвод на фекалии IVECO IVECO цена на барање Возило за одвод на фекалии Италија, San Marzano di San Giuseppe
возило за одвод на фекалии RENAULT VI-40ACJ3 RENAULT VI-40ACJ3 25.000 € Возило за одвод на фекалии Италија, Cuneo
возило за одвод на фекалии MAN 18.284 MAN 18.284 цена на барање Возило за одвод на фекалии 2001 Италија, Schilpario, Bergamo
возило за одвод на фекалии IVECO EUROCARGO IVECO EUROCARGO 125.000 € Возило за одвод на фекалии 2004 Euro 3 Италија, Roma