Возило за чистење улици Tennant SWEEPER 235E

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Tennant
Модел SWEEPER 235E
Тип возило за чистење улици
Година на производство 2002
Локација Белгија Rijkevorsel
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот I09358
Мотор
Гориво електро
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Tires front: Superelastic
Tires rear: Superelastic
Condition: Good / Normal
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
возило за чистење улици DULEVO 5000 Evolution DULEVO 5000 Evolution цена на барање Возило за чистење улици 05/2004 1275 м/ч Белгија, Soree
возило за чистење улици RENAULT Midlum 180 RENAULT Midlum 180 7.250 € Возило за чистење улици 2005-03-10 Euro 3 Белгија, Bree
возило за чистење улици Diversen APLEC Diversen APLEC 2.500 € Возило за чистење улици 01/2005 Белгија, Willebroek