Возило за чистење улици CMAR LC 860

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/12
PDF
14.360 €
65.000 PLN
Контактирајте го продавачот
Тип возило за чистење улици
Година на производство 2008
Работни часови 8810 м/ч
Локација Полска Krzykosy
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID LR23830
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја бел
Дополнителни информации
Полски
- Idealny do utrzymania centrów miast i chodników
- Kompaktowy - przemyka przez wąskie uliczki i strefy piesze
- Panoramiczna kabina 2-osobowa z siedzeniami
- Teleskopowa rampa myjąca - od 1,20 do 2,50 m
- Ciśnienie robocze do 80 barów
- Zmywanie wszystkich rodzajów powłok
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
возило за чистење улици HAKO CITYMASTER 1200 HAKO CITYMASTER 1200 17.240 € Возило за чистење улици 2007 4380 м/ч Полска, BYDGOSZCZ
возило за чистење улици HAKO CityMaster 1200 HAKO CityMaster 1200 19.000 € Возило за чистење улици 2008 Полска, Strzałkowo