Возило со дигалка со корпа VOLKSWAGEN Amarok 4x4

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/17
PDF
39.800 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка VOLKSWAGEN
Модел Amarok 4x4
Тип возило со дигалка со корпа
Прва регистрација 2015-06
Километража 142731 км
Вкупна тежина 3040 кг
Висина на подигање 14 м
Локација Шпанија Alcasser (Valencia)
Датум на објавување јан 17, 2022
Каталошки број на продавачот 5-21
Опис
Марка на лифт Versalift
Мотор
Гориво дизел
Евро Euro 5
Менувачи
Тип рачен
Оски
Оскина конфигурација 4x4
Сопирачки
ABS
Кабина
Хидрауличен серво управувач
Навигација
Централна брава
Дополнителна опрема
Централно подмачкување
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Шпански
Ref. web: 6526505
País: ESPAÑA
Constructor: Volkswagen
estado: Ocasión
euro: Volkswagen Euro 5
Control de estabilidad
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
возило со дигалка со корпа RENAULT Maxity RENAULT Maxity 42.500 € Возило со дигалка со корпа 2015-04-21 49385 км Шпанија, Camarles (TARRAGONA)
возило со дигалка со корпа RENAULT Maxity RENAULT Maxity 34.000 € Возило со дигалка со корпа 2011-09-20 51255 км Шпанија, Camarles (TARRAGONA)