Возило со дигалка со корпа Omme 2350RJ

PDF
PDF
32.320 €
Нето цена
140.000 PLN
39.753,60 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка Omme
Модел 2350RJ
Тип возило со дигалка со корпа
Година на производство 2010
Работни часови 4500 м/ч
Носивост 200 кг
Нето тежина 3050 кг
Вкупна тежина 3050 кг
Локација Полска Warszawa
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID XU30967
Можност за лизинг
Опис
Марка на лифт OMME
Модел 2350 RBDJ
Висина на подигање 24 м
Дофат на стрела 12.2 м
Работна висина на подигање 24 м
Вкупни димензии 6.5 м × 1.2 м × 1.99 м
Каросерија
Кутија за алат
Состојба
Состојба половни
Прво лакирање
Оригинална боја
Дополнителни информации
Боја бел

Дополнителни информации — Возило со дигалка со корпа Omme 2350RJ

Полски
Podnośnik koszowy montażowy zwyżka na białych gąsienicach OMME LIFT 2350 RBDJ (24m) DIESEL + AKUMULATORY
Przebieg: ok 440 mtg e-motor – ok 4.500 mtg Kubota
Rok produkcji: 2010
Max wysokość robocza: 23,5 m
Max wysięg boczny: 12,2 m
Max udźwig kosza: 200 kg
Wymiary kosza: 1,25x0,80x1,10m
Wysokość przejazdowa: ok. 1,99 m
Długość przejazdowa: ok. 6,5 m
Szerokość przejazdowa: ok. 1,2 m
Waga: ok. 3050 kg
BIAŁE NIEBRUDZĄCE GĄSIENNICE!!!!
Sterowanie radiowe do jazdy gąsiennicami
Napęd: Silnik KUBOTA Diesel + AKUMULATORY (wbudowany prostownik do ładowania 220V)
Zarejestrowany, UDT ważne do 09.2023
Sprowadzony z Niemiec. Nieeksploatowany w Polsce
Więcej info na zapytanie

Tel. покажи контакти
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Nissan 24.700 € Возило со дигалка со корпа 2010 101638 км Полска, Pleszew, Wielkopolskie
IVECO Daily 35S11 21.910 € Возило со дигалка со корпа 2010 110000 км Полска, Żabia Wola
Nissan Cabstar 22.850 € Возило со дигалка со корпа 2010 98692 км Полска, Pleszew, Wielkopolskie
Nissan Cabstar 35.11 36.710 € Возило со дигалка со корпа 2011 65200 км Полска, Konarzyny