Возило со дигалка со корпа Mercedes-Benz Atego 1217

PDF
PDF
8.000 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка Mercedes-Benz
Модел Atego 1217
Тип возило со дигалка со корпа
Година на производство 1999
Прва регистрација 1999
Километража 306000 км
Локација Естонија Keila
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID LM28005
Мотор
Сила 125 kW (170 кс)
Евро Euro 3
Менувачи
Марка MANUAL
Оски
Оскина конфигурација 4x2
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Возило со дигалка со корпа Mercedes-Benz Atego 1217

Англиски
Suspension type: Leaf-air
Drive: Left hand
type of the cabin: Day cab
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Mercedes-Benz U 1850 49.900 € Возило со дигалка со корпа 1998 152907 км Германија, Sottrum
Volvo FL612 4x2 11.500 € Возило со дигалка со корпа 1997 215000 км Естонија, Otepää