Возило со дигалка со корпа Mercedes-Benz Atego 1217

PDF
возило со дигалка со корпа Mercedes-Benz Atego 1217
возило со дигалка со корпа Mercedes-Benz Atego 1217
возило со дигалка со корпа Mercedes-Benz Atego 1217 слика 2
возило со дигалка со корпа Mercedes-Benz Atego 1217 слика 3
возило со дигалка со корпа Mercedes-Benz Atego 1217 слика 4
возило со дигалка со корпа Mercedes-Benz Atego 1217 слика 5
возило со дигалка со корпа Mercedes-Benz Atego 1217 слика 6
возило со дигалка со корпа Mercedes-Benz Atego 1217 слика 7
возило со дигалка со корпа Mercedes-Benz Atego 1217 слика 8
возило со дигалка со корпа Mercedes-Benz Atego 1217 слика 9
возило со дигалка со корпа Mercedes-Benz Atego 1217 слика 10
возило со дигалка со корпа Mercedes-Benz Atego 1217 слика 11
возило со дигалка со корпа Mercedes-Benz Atego 1217 слика 12
возило со дигалка со корпа Mercedes-Benz Atego 1217 слика 13
Заинтересирани сте за огласот?
1/13
PDF
8.000 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Mercedes-Benz
Модел:  Atego 1217
Тип:  возило со дигалка со корпа
Година на производство:  1999
Прва регистрација:  1999
Километража:  306000 км
Локација:  Естонија Keila
Датум на објавување:  10.5.2024
Machineryline ID:  LM28005
Мотор
Сила:  125 kW (170 кс)
Евро:  Euro 3
Менувач
Марка:  MANUAL
Оски
Оскина конфигурација:  4x2
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Возило со дигалка со корпа Mercedes-Benz Atego 1217

Англиски
Suspension type: Leaf-air
Drive: Left hand
type of the cabin: Day cab
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Mercedes-Benz 308 12.500 € Возило со дигалка со корпа 2000 279000 км Хрватска, Strmec
Mercedes-Benz U 1850 L 49.900 € Возило со дигалка со корпа 1998 152907 км Германија, Sottrum