Влечен валјак FIAT-HITACHI (71466888) за багер

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип влечен валјак
Број на дел 71466888
Локација Холандија Wouw
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 777008029
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи