Влечен валјак VONTO

PDF
влечен валјак VONTO
влечен валјак VONTO
влечен валјак VONTO слика 2
влечен валјак VONTO слика 3
влечен валјак VONTO слика 4
влечен валјак VONTO слика 5
влечен валјак VONTO слика 6
влечен валјак VONTO слика 7
влечен валјак VONTO слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
1/8
PDF
828 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  влечен валјак
Година на производство:  1997
Нето тежина:  1110 кг
Локација:  Словачка Levice
Датум на објавување:  6.6.2024
Machineryline ID:  VF40461
Мотор
Гориво:  дизел
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
VIN:  405

Дополнителни информации — Влечен валјак VONTO

Словачки
VONTO vibracný valec, diesel, r.v. 1997, váha- 1.110 kg, stroj je nefunkcný, CENA: 690,- EUR + DPH
VONTO vibracný valec
r.v. 1997
váha- 1.110 kg
stroj je nefunkcný
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

ABG SAW186 16.000 € Влечен валјак 1993 Италија, Rome
Vibromax 2000 W-501 цена на барање Влечен валјак Холандија, Roosendaal
Vibromax W 501 цена на барање Влечен валјак Холандија, Etten-Leur
Ammann AR65 цена на барање Влечен валјак 2011 Обединети Арапски Емирати, SHARJAH, P.O. BOX 37
Dynapac CH47 8.950 € Влечен валјак 1900 мм Холандија, Holten