Виљушкар YALE GDP40VX

PDF
PDF
12.500 €
Нето цена
10.450 GBP
Контактирајте го продавачот
Марка YALE
Модел GDP40VX
Тип виљушкар
Година на производство 2014
Работни часови 12000 м/ч
Носивост 4000 кг
Тип на јарбол стандард
Висина на подигање 4.25 м
Локација Обединето Кралство Liverpool
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 9277/4014075
Мотор
Гориво дизел
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт
Дополнителни информации
Англиски
Load Centre: 500 mm
Front Tyres: Super Elastic
Rear Tyres: Super Elastic
Location: Liverpool
3rd valve
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
виљушкар YALE GDP 40 VX5 YALE GDP 40 VX5 12.200 € Виљушкар 2014 13168 м/ч Украина, Киев
виљушкар LINDE H14T-01 LINDE H14T-01 11.790 € Виљушкар 2015 6263 м/ч Обединето Кралство, Hampshire
виљушкар YALE GLC55VX V2738 YALE GLC55VX V2738 14.480 € Виљушкар 2009 8527 м/ч Обединето Кралство, Hampshire
виљушкар LINDE H70D-02 LINDE H70D-02 38.370 € Виљушкар 2014 14138 м/ч Обединето Кралство, Hampshire