Виљушкар TOYOTA FG18

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/10
PDF
4.900 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка TOYOTA
Модел FG18
Тип виљушкар
Година на производство 1984
Работни часови 4390 м/ч
Носивост 1.8 кг
Нето тежина 2000 кг
Локација Украина с. Волиця
Датум на објавување денеска
Machineryline ID XG17115
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
виљушкар TOYOTA 06-8FD15F TOYOTA 06-8FD15F 13.400 € Виљушкар 2016 5862 м/ч Украина, Киев
виљушкар TOYOTA 7FG25 TOYOTA 7FG25 9.000 US$ Виљушкар 10/2003 3804 м/ч Украина, Днепр
виљушкар TOYOTA 02-7-FD-25 TOYOTA 02-7-FD-25 цена на барање Виљушкар 2006 3052 м/ч Украина, Киев
виљушкар TOYOTA 7fd35 TOYOTA 7fd35 9.600 € Виљушкар 2003 8900 м/ч Украина, Киев
виљушкар TOYOTA 427FGF15 TOYOTA 427FGF15 цена на барање Виљушкар 2006 6888 м/ч Украина, Киев
виљушкар TOYOTA 02-8FGF25 TOYOTA 02-8FGF25 13.800 € Виљушкар 2015 5145 м/ч Украина, Одесса