Виљушкар TCM FG15N18

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/12
PDF
6.900 €
Нето цена
8.211 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка TCM
Модел FG15N18
Тип виљушкар
Година на производство 2000
Прва регистрација 2000-01
Работни часови 6073 м/ч
Носивост 1500 кг
Висина на подигање 3 м
Локација Германија Bovenden
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8939
Мотор
Гориво гас
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја зелен
Дополнителни информации
Германски
Standort: Gassmann GmbH in Bovenden (PLZ 37120)
Marke: Andere
Hubhöhe 3000mm!
Ca. 6073 Betriebsstunden!
ZUBEHÖRANGABEN OHNE GEWÄHR
Änderungen
Zwischenverkauf und Irrtümer vorbehalten!
powered by two Sales
roadworthy
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
виљушкар STILL R 60-25 / 6023 STILL R 60-25 / 6023 5.520 € Виљушкар 1999 4483 м/ч Германија, Ludwigsfelde / Berlin
виљушкар KALMAR ECD70 KALMAR ECD70 цена на барање Виљушкар 1999 4500 м/ч Германија, Metten