Виљушкар STILL RC40-25

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/18
PDF
9.720 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка STILL
Модел RC40-25
Тип виљушкар
Година на производство 2012
Работни часови 9079 м/ч
Носивост 2500 кг
Нето тежина 4057 кг
Вкупна тежина 6557 кг
Локација Шпанија Santiago
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот G2-00002
Опис
Тип на јарбол дуплекс
Мотор
Гориво дизел
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN F54017A00013
Дополнителни информации
Шпански
Marcado CE
Carretilla frontal diésel con capacidad máxima de carga de 2500 Kg. Esta carretilla
altamente maniobrable es ideal para trabajos del sector industrial o logístico en exteriores
Si deseas comprar una carretilla diésel de 2500 Kg
esta es tu opción. Para más información
consúltanos sin compromiso
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
виљушкар TOYOTA 7FBMF25 TOYOTA 7FBMF25 11.000 € Виљушкар 2012 5437 м/ч Шпанија, Logroño
виљушкар CATERPILLAR DP25N CATERPILLAR DP25N 10.950 € Виљушкар 2012 14735 м/ч Шпанија, Amposta (Tarragona)
виљушкар STILL R60-35 STILL R60-35 8.900 € Виљушкар 1993 16859 м/ч Шпанија, Gordexola
виљушкар TOYOTA FD15 TOYOTA FD15 11.000 € Виљушкар 2011 12456 км Шпанија, Alborea (Albacete)