Виљушкар LINDE H40D-01

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/13
PDF
21.500 €
Контактирајте го продавачот
Марка LINDE
Модел H40D-01
Тип виљушкар
Година на производство 2012
Носивост 4000 кг
Тип на јарбол дуплекс
Висина на подигање 3.2 м
Локација Италија Brescia
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот B7747
Мотор
Марка VOLKSWAGEN
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN H2X394C00792
Боја портокалов
Дополнителни информации
Италијански
Type: diesel
Min Height: 2600
Tyres: 4 X S.E
Power Steeting
Traslo
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
виљушкар LINDE H40D LINDE H40D 19.500 € Виљушкар 2013 4000 кг Италија, Brescia
виљушкар LINDE E25L-01 LINDE E25L-01 18.500 € Виљушкар 2012 2500 кг Италија, Brescia
виљушкар LINDE H40D LINDE H40D 21.200 € Виљушкар 2014 4000 кг Италија, Brescia
виљушкар LINDE E16-01 LINDE E16-01 11.900 € Виљушкар 2012 1600 кг Италија, Brescia
виљушкар LINDE E25 LINDE E25 18.900 € Виљушкар 2014 2500 кг Италија, Brescia