Виљушкар LINDE H25T-02/600

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/12
PDF
12.490 €
Нето цена
56.500 PLN
Контактирајте го продавачот
Марка LINDE
Модел H25T-02/600
Тип виљушкар
Година на производство 2016
Работни часови 11984 м/ч
Носивост 2500 кг
Тип на јарбол стандард
Висина на подигање 4.45 м
Локација Полска Strzałkowo
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID ED26610
Опис
Вкупни димензии височина - 2.9 м
Мотор
Гориво гас
Кабина
Авто греач
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Полски
Kabina(brak lewych drzwi)
3/4 Sekcja
Stan bardzo dobry
Możliwość UDT
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
виљушкар LINDE H16T-01 LINDE H16T-01 13.270 € Виљушкар 2016 13547 м/ч Полска, Strzałkowo
виљушкар LINDE H25T-02/600 LINDE H25T-02/600 13.270 € Виљушкар 2016 11901 м/ч Полска, Strzałkowo
виљушкар LINDE H16T-01 LINDE H16T-01 13.270 € Виљушкар 2017 12870 м/ч Полска, Strzałkowo
виљушкар LINDE H25T-02 LINDE H25T-02 15.260 € Виљушкар 2016 11128 м/ч Полска, Strzałkowo
виљушкар LINDE H45D LINDE H45D 24.320 € Виљушкар 2016 10248 м/ч Полска, Strzałkowo
виљушкар LINDE H16T-01 LINDE H16T-01 14.590 € Виљушкар 2017 8157 м/ч Полска, Strzałkowo