Виљушкар CROWN SCF 6060 2.0

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/9
PDF
12.500 €
Контактирајте го продавачот
Марка CROWN
Модел SCF 6060 2.0
Тип виљушкар
Година на производство 2016
Носивост 2000 кг
Тип на јарбол дуплекс
Висина на подигање 4.19 м
Локација Италија Brescia
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID RZ26609
Кабина
Хидрауличен серво управувач
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN 10020477
Дополнителни информации
Италијански
Altezza min: 2660
Gomme: 4 X S.E
Traslatore
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
виљушкар HYSTER H3.0FT HYSTER H3.0FT 11.000 € Виљушкар 2014 3000 кг Италија, Brescia
виљушкар LINDE E16-01 LINDE E16-01 11.900 € Виљушкар 2012 1600 кг Италија, Brescia
виљушкар TOYOTA 02-8FDF25 TOYOTA 02-8FDF25 цена на барање Виљушкар 2016 25 м/ч Италија, Cuneo
виљушкар TOYOTA 06-8FD25F TOYOTA 06-8FD25F цена на барање Виљушкар 2016 20 м/ч Италија, Cuneo
виљушкар LINDE H40D LINDE H40D 21.200 € Виљушкар 2014 4000 кг Италија, Brescia
виљушкар TOYOTA 02-8FDF30 TOYOTA 02-8FDF30 цена на барање Виљушкар 2016 10 м/ч Италија, Cuneo