Виљушкар BAOLI KBD15PLUS

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка BAOLI
Модел KBD15PLUS
Тип виљушкар
Година на производство 2020
Работни часови 10 м/ч
Носивост 1500 кг
Вкупна тежина 3340 кг
Тип на јарбол триплекс
Локација Германија Stuhr
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 6447171
Опис
Вкупни димензии височина - 2.21 м
Мотор
Гориво дизел
Оски
Оски 2
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја тиркизен
Дополнителни информации
Германски
Freihub: 1580 mm
Antrieb: ISUZU/DIESEL
Reifen: Superelastik
Anbaugeräte: Seitenschieber
Zubehör: 4. Ventil Mehrhebel, Einpedal;, Kabinenhöhe: 2080 mm
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
виљушкар BAOLI KBD30PLUS BAOLI KBD30PLUS цена на барање Виљушкар 2020 10 м/ч Германија, Stuhr
виљушкар BAOLI KBD25 BAOLI KBD25 цена на барање Виљушкар 2020 10 м/ч Германија, Stuhr
виљушкар BAOLI KBG 25 BAOLI KBG 25 17.100 € Виљушкар 2018 633 м/ч Германија, Bremen
виљушкар EP CPD 20 L1 EP CPD 20 L1 17.800 € Виљушкар 2020 Германија, Frankenthal/Pfalz
виљушкар HANGCHA CPCD25 HANGCHA CPCD25 19.950 € Виљушкар 2022 1 м/ч Германија, Dortmund
виљушкар STILL RX60-80 STILL RX60-80 цена на барање Виљушкар 2020 10 м/ч Германија, Crailsheim