Вибро плоча BELL PC 5000 E

PDF
PDF
450 €
Нето цена
535,50 €
Бруто цена
Контактирајте го продавачот
Марка BELL
Модел PC 5000 E
Тип вибро плоча
Година на производство 2009
Нето тежина 100 кг
Локација Германија Saarlouis
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 17W024
Мотор
Сила 4 kW (5.44 кс)
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја портокалов
Дополнителни информации
Германски
Belle Groupe PC 5000 E
4 KW
100 Kg
Einsatzbereit !
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
вибро плоча BELL PC 5000 E BELL PC 5000 E 450 € Вибро плоча 2009 4 kW Германија, Saarlouis
вибро плоча WACKER VP 1550 A WACKER VP 1550 A 1.000 € Вибро плоча 2008 Германија, Saarlouis
вибро плоча WACKER DPU 7060c WACKER DPU 7060c 2.700 € Вибро плоча 2013 Германија, Saarlouis