Вибро набивач WACKER BS50-2

PDF
PDF
1.208 €
48.260 UAH
Контактирајте го продавачот
Марка WACKER
Модел BS50-2
Тип вибро набивач
Година на производство 2007
Нето тежина 56 кг
Локација Украина Житомир
Датум на објавување мај 11, 2023
Каталошки број на продавачот 6177
Мотор
Сила 1.7 kW (2.31 кс)
Гориво гас
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Вибро набивач WACKER BS50-2

Украински
Серійний номер: 86344
Опис
Бензинова вібронога б/в Wacker Neuson BS50-2
2007 р/в. Двигун 1,7 кВт. Вага 56 кг. Проведено повне технічне обслуговування. На території України не експлуатувався
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

WACKER BS50-2 цена на барање Вибро набивач 2012 Украина, Житомир
WACKER BS60-2 1.510 € Вибро набивач 2015 Украина, Житомир
WACKER BS50-2 362,50 € Вибро набивач 2007 Данска, Midtjylland