Огласот Вибро набивач WACKER BS 62 Y е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
вибро набивач Atlas Copco LT6005 Atlas Copco LT6005 750 € Вибро набивач 08/2015 2.3 kW Германија, Lahr
вибро набивач DELKO AX 7 D DELKO AX 7 D 850 € Вибро набивач 2004 Германија, Niederfullbach bei Coburg
вибро набивач WACKER BS 62 Y WACKER BS 62 Y 188,10 € Вибро набивач 1995 Данска, Sjælland
вибро набивач WACKER BS 62 Y
Продадено
1/9
800 €
Нето цена
952 €
Бруто цена
Марка WACKER
Модел BS 62 Y
Тип вибро набивач
Година на производство 1992
Нето тежина 62 кг
Локација Германија Saarlouis
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 19V011
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
Wacker BS 62 Y
Interne Nummer : 19V011
Baujahr : 1992
Vibrationsstampfer
Gewicht : 62 kg
2x Verfügbar