Вибрационо сито PRODUCTION ENGINEER 5X12

PDF
вибрационо сито PRODUCTION ENGINEER 5X12
вибрационо сито PRODUCTION ENGINEER 5X12
вибрационо сито PRODUCTION ENGINEER 5X12 слика 2
вибрационо сито PRODUCTION ENGINEER 5X12 слика 3
вибрационо сито PRODUCTION ENGINEER 5X12 слика 4
вибрационо сито PRODUCTION ENGINEER 5X12 слика 5
вибрационо сито PRODUCTION ENGINEER 5X12 слика 6
вибрационо сито PRODUCTION ENGINEER 5X12 слика 7
вибрационо сито PRODUCTION ENGINEER 5X12 слика 8
вибрационо сито PRODUCTION ENGINEER 5X12 слика 9
вибрационо сито PRODUCTION ENGINEER 5X12 слика 10
Заинтересирани сте за огласот?
1/10
PDF
14.500 US$
Нето цена
≈ 13.470 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  вибрационо сито
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  14293
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
VIN:  90604

Дополнителни информации — Вибрационо сито PRODUCTION ENGINEER 5X12

Шпански
marca: PRODUCTION ENGINEER
CRIBA VIBRADORA DOBLE 5X12 CON MOTOR ELECTRICO DE 3 HP
23/460 VOLTS
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

KOLBERG 271A цена на барање Вибрационо сито Мексико, Chihuahua
WPB 531 13.140 € Вибрационо сито 1996 100 т/ч Полска, Szczyty
Nordberg TS303 13.500 € Вибрационо сито Португалија, Ramalhal